سه سرویس قابل انتظار هنگام نصب دیوارهای زندگی در محل کار

یکی از تأثیرگذارترین موارد تزئینی در دفتر ، دیواری است که کاملاً از گیاهان زنده ساخته شده است. این دیوارهای زنده ، همانطور که اغلب نامیده می شوند ، دارای علفها و گیاهان کوچک است که به جنگل هر کجا که باشد احساس تازه و هوایی می بخشد. دیدن آنها بسیار جالب است ، به ویژه هنگامی که در یک قسمت پذیرایی اداری یا لابی پیدا شوید. اثرات مثبت این نوع دکوراسیون که به عنوان دیوارهای سبز نیز شناخته می شود ، سرمایه گذاری را ارزشمند می کند و برای بسیاری از طراحان منظر داخلی و اداری قطعه ای است که آنها معمولاً در نظر می گیرند بخشی از مفهوم طراحی خود است. مزایای عملی چنین ساختاری با تأمین طبیعی هوای اکسیژنه موجود و مزایای ناشی از بهبود غلظت ، نرخ تولید بالاتر و محیط اجرای دیوار سبز کار با نشاط بیشتر کاملاً مشهود است. با این وجود ، برای هر شرکتی که چنین دیواری از فضای سبز را در نظر داشته باشد ، دستیابی به خدمات خاصی نیز مهم است که سه مورد از آنها در زیر شرح داده شده است.

مشاوره تفصیلی – فقط منطقی است که قبل از هرگونه نصب ، مشاوره ای ترتیب داده شود. با این حال ، جزئیات و کیفیت مشاوره بسیار مهم است. از نماینده شرکت تاسیساتی که مشتری را ملاقات می کند ، چند تصویر به شما نشان می دهد و درمورد تاریخ آینده تصمیم گیری می شود چیز کمی به دست می آید. یک متخصص واقعی از سایت بازدید می کند ، دیواری که باید کار شود را مشاهده می کند ، به خواسته مشتری گوش می دهد و در نهایت به مفهوم مورد نظر می رسد. کل مشاوره نیازی به زمانبر نیست ، اما موارد عملی وجود دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد و به این ترتیب حداقل به یک بار مراجعه به سایت نیاز دارید. هنگامی که ظاهر واقعی دیوار موافقت شد ، با مجموعه ای از گیاهان مورد استفاده ، تاریخ و زمان نصب را می توان توافق کرد.

تعمیر و نگهداری دیوار – با توجه به اینکه دیوار دارای بسیاری از جنبه های مختلف ساختاری ، مانند قاب های فلزی ، پانل ها و سیستم آبیاری داخلی است ، طبیعی است که سیستم به طور منظم نگهداری شود. این بدان معنی است که نصب کنندگان دیواری اغلب باید مراجعه کنند تا با دقت نگاه کنند تا ببینند همه چیز به طور کارآمد کار می کند. قاب ها باید همچنان محکم محکم شوند و صفحات کارخانه هنوز باید محکم به قاب ثابت شوند. این مسائل بسیار اساسی است ، اما این سیستم آبیاری است که به دلیل فناوری درگیر نگران کننده است. این سیستم دارای یک کنترل کننده است ، که به منظور تنظیم منبع آبی است که از طریق خطوط قطره ای به صفحات می رود تا گیاهان را تغذیه کند. سنسورهای مورد استفاده برای اندازه گیری سطح دما و رطوبت نیز باید بررسی شوند. با یک سرویس نگهداری کامل و مناسب ، هرگونه ریزش یا آسیب به سطح اطراف ، مانند کف و هر مبلمان که ممکن است در زیر دیوار قرار داشته باشد ، پاک می کند. به لطف شگفتی های فن آوری مدرن اینترنت ، نظارت بر عملکرد دیوار از راه دور نیز امکان پذیر است. در صورت خشک شدن سنسورها ، کاربران می توانند میزان قطره چکانی آب به گیاهان را افزایش دهند.